Дейвид Бекъм направи повторния си дебют за Лос Анджелис Галакси при победата с 3:1 над Ню Йорк Ред Булс на полупразния стадион в Ню Йорк. В първия си мач след края на сезона в Серия “А”, Бекъм бе бавен и нямаше особена роля за успеха на своя отбор.

Въпреки това англичанинът бе бурно подкрепян от публиката, която ръкопляскаше на всяко негово отиграване и не пропускаше да направи ценни снимки при изпълненията му на ъгловите удари.
Привържениците не пропуснаха и да освиркат старши треньора на Галакси Брус Арина за решението му да смени звездата си в 70-ата минута.

Головете за тима от Лос Анджелис отбелязаха Люис на два пъти и Лендън Донован. Анхел вкара почетното попадение за Ню Йорк от дузпа в 87-ата минута./БЛИЦ