Беларус обърна Мексико с 3:2 в контрола при минусови температури в град Борисов.

Първото полувреме завърши без гол, но след почивката се получи страхотен спектакъл. Мексиканците на два пъти повеждаха с попадения на Раул Хименес (47, 53), но допуснаха не само изравняване след головете на Сергей Кисляк (50) и Николай Сигневич (55), но и пълен обрат в края с победно попадение на Павел Нехайчик (81) за домакините само 60 секунди след появата си на игрището.

Крайният резултат определено изненада букмейкърите, които определяха Мексико за фаворит в срещата, но без да са взели предвид метеорологичните условия, които явно бяха в предимство на Беларус.

Беларус – Мексико 3:2
0:1 Раул Хименес (47), 1:1 Сергей Кисляк (50), 1:2 Роберто Хименес (53), 2:2 Николай Сигневич (55), 3:2 Павел Нехайчик (81)