ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Ал Итихад победи Оукланд Сити с 3:0 в 1/8-финал на Световното клубно първенство. Двубоят се игра в Джеда (Саудитска Арабия), a сред зрителите бе и българската футболна легенда Христо Стоичков.

Камата остана очарован от откриването на турнира и пусна няколко снимки, които допълни с коментар - FIFA отново показва как се прави организация! Поздрави от Джеда!

Двубоят между представителя на страната домакин и първенеца на зона Океания бе решен през първата част с попадения в рамките на 11 минути.

Ромариньо изведе Ал Итихад напред в резултата в 29-ата минута с удар от движение. Нголо Канте удвои в 34-ата с шут от дистанция, а бившата звезда на Реал (Мадрид) Карим Бензема оформи крайното 3:0 с изстрел в левия ъгъл.

Французинът се превърна в единствения футболист с гол в четири различни издания на Световното клубно първенство.

Турнирът продължава на 15 декември с две срещи. От 16:30 часа играят Клуб Леон (шампион на КОНКАКАФ) - Урава (първенец на Азия), а от 20:00 часа Ал Ахли (№1 в Африка)- Ал Итихад (домакин).

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)