Димитър Бербатов отново облече екипа на Манчестър Юнайтед и вкара единствения гол за ветераните на "червените дяволи", които отстъпиха с 1:3 на ветераните на Ливърпул в благотворителен мач под надслов "Легендите на Севера".

На "Олд Трафорд" бившият български национал вкара от дузпа в 50-ата минута, за да изравни резултата. Само три минути преди това испанецът Луис Гарсия даде преднина на Ливърпул, а другите два гола за мърсисайдци бяха реализирани от чилиеца Марк Гонсалес.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

До Бербатов играеха футболисти като Яп Стам, Рони Йонсен, Патрис Евра, Патрик Поборски, Ники Бът и Антонио Валенсия. За гостите се отличаваха Йежи Дудек Абел Шавие и Дирк Каут.

Капитани на двата отбора бяха Гари Невил и Карагър, а тимовете бяха водени от Брайън Робсън и Кени Далглиш.

През септември двата отбора ще изиграят още един мач на легендите, като домакин този път ще бъде Ливърпул.

След края на срещата от Манчестър Юнайтед обявиха, че са събрали 1,3 милиона лири, които ще бъдат използване за благотворителни каузи.