Българският нападател Димитър Бербатов се възстанови напълно и излезе като титуляр за Керала Бластър в мача от индийското първенство срещу Пюн Сити. Срещата завърши при резултат 1:1. Двубоят бе дебютен за новия наставник на тима от Кочин - Дейвид Джеймс.

Бербатов зае новата си обичайна позиция на плеймейкър и остана на терена до почивката. Българинът бе в основата на по-интересните неща за тима на Керала, но гостите бяха водещи в играта и логично поведоха в 33-ата минута, когато Марселиньо направи двойно подаване в наказателното поле и с техничен удар по диагонала откри резултата - 0:1.

След почивката Керала успя да стигне до изравняване. В 73-ата минута Марк Сифнеос вкара третия си гол за сезона и донесе точката на домакините.

Керала заема осмото място в класирането с 8 точки, докато равенството прати Пюн Сити на първо място поне временно с 16 точки.