Димитър Бербатов и Манчестър Юнайтед загубиха турнира “Ауди Къп” след изпълнение на дузпи. Домакинът Байерн (Мюнхен) спечели надпреварата, която се проведе на “Алианц Арена” със 7:6.

Капитанът на националния ни отбор бе титуляр и игра до 78-ата минута, когато бе заменен от Андерсон. Бербо остави добри впечатления с изявите си, като в 38-ата минута след негов удар топката срещна гредата.

В редовното време двата тима не си вкараха гол и срещата завърши при нулево равенсвто. По регламент следваше изпълнение на дузпи.

Получилият наградата за най-полезен играч на турнира вратар на Байерн (Мюнхен) Михаел Рензинг спаси ударите на Евра и Евънс, а за баварците пропусна Пранич.

Така Байерн спечели “Ауди Къп”, а Манчестър Юнайте остана втори. Трети е Бока Хуиорс, а Милан остана на четвъртото място./БЛИЦ