Димитър Бербатов ще започне титуляр за Манчестър Юнайтед срещу Уест Хям, прогнозира „Sky Sports”. Двата тима играят на “Олд Трафорд” изтеглен мач от първенството, тъй като в неделя “червените дяволи” излизат срещу Астън Вила на “Уембли” във финален мач за “Карлинг Къп”. Бербо бе титуляр и в предишния кръг и вкара гол във вратата на Евертън, но при 1:1 беше заменен, след което “карамелите” спечелиха с 3:1.
Според “Sky Sports” Алекс Фъргюсън е пред дилема дали да даде почивка на Уейн Рууни срещу „чуковете”.
Ако Рууни получи почивка срещу Уест Хям, партньор в атаката на българина ще започне по всяка вероятност Майкъл Оуен.
В защита за „червените дяволи” пък може да се появяват за първи път от много време насам Неманя Видич и Рио Фърдинанд. Мачът между Уест Хям и Ман Юнайтед през есента завърши 0:4.