Съперникът на ЦСКА в Лига Европа Бешикташ за пореден път вкара важен гол в последната минута. “Черните орли” победиха с късно попадение на Фабиан Ернст "червените", а няколко дни по-късно измъкнаха точка от Фенербахче с гол на Гути в 86-ата минута. Днес дойде ред и на Анталияспор. Мачът между двата тима вървеше към равенство, но в добавеното време бразилецът Бобо донесе успеха на Бешикташ с 2:1.

Бразилският нападател вкара и другия гол за домакините. Той откри резултата в 55-ата минута, но Тита изравни.

В класирането Бешикташ излезе на второ място с 13 точки. Лидер с 15 е шампионът Бурсаспор на Димитър Иванков.

Ивелин Попов направи силен мач при победата на Газиантепспор с 1:0 като гост на Ескишехирспор. Българският национал игра на високо ниво и бе в основата на почти всичко интересно в атака. Попов напусна терена секунди преди последния съдийски сигнал като тактическа смяна и на негово място влезе Мурат. Победния гол за Газиантеп вкара Сердар в 20-а минута. Това бе първи успех за Ивелин Попов и останалите му съотборници, които заемат 12-о място в класирането с 6 точки./БЛИЦ