Бетис и Спортинг (Хихон) завършиха 1:1 в мач от 25-ия кръг на испанската Примера дивисион. Домакините от Севиля и гостите от Хихон почетоха паметта на Трифон Иванов с едноминутно мълчание преди началото на срещата. На видеостената на "Бенито Вийямарин" се появи ликът на железния бранител, играл за севилци от 1990 до 1993 година. Сред публиката пък имаше транспаранти в памет на Туньо, а един от тях бе: "Твоите фенове никога няма да те забравят".

През първото полувреме съперниците не си отбелязаха гол, а двете попадения паднаха много набързо след почивката в рамките на 120 секунди. Първо гостите ликуваха след гол на Карлос Кастро (65), получил подаване от Ален Халилович, а след това Херман Пецела (67) изравни след пас на Хуан Мануел Варгас.

След равенсвото Бетис е на 13-а позиция с 27 точки. Спортинг (Хохон) пък е точно над опасната зона на 17-о място с 24 точки и на 3 точки пред 18-ия Леванте.

Резултати, програма и класиране в Испания - ТУК !!!