Костадин Гаджалов остана резерва за ФК Дънди, който загуби изненадващо с 1:3 на третодивизионния Дънфърмлин в мач от втория кръг на турнира за Купата на Лигата на Шотландия.

Българският защитник все още не е записал мач през новия сезон, след като дълго време лекуваше травма в рамото, получена по време на предсезонната подготовка.

Файсал ел-Бахтауи откри за Дънфърмлин още в 11-ата минута на срещата, а Кейн Хемингс изравни в 48-ата. Мачът отиваше към продължения, но шест минути преди края Люис Мартин пусна топката в наказателното поле към Джо Кардъл, който се разписа с точен удар в долния десен ъгъл. Ел-Бахтари пък сложи точка на двубоя в четвъртата минута на добавеното време с изстрел от близо.

В класриането на Висшата лига ФК Дънди е шести с актив от седем точки след пет кръга.