Интер Маями направи 1:1 като гост на Орландо Сити в дербито на щата Флорида. „Чаплите“ бяха без звездите си Лионел Меси, Серхио Бускетс и Жорди Алба в мача от редовния сезон на МЛС.

Хондураският халф Давид Руис даде аванс на Интер Маями в 52-ата минута, но четвърт час по-късно домакините изравниха чрез Дънкан Макгуайър.

Предварително се знаеше, че Меси и Алба няма да вземат участие в мача заради контузии. Аржентинската звезда пропусна и гостуването на Атланта Юнайтед на 17 септември и Интер Маями загуби с 2:5.

„Чаплите“ в момента са на 14-о място в Източната Конференция на МЛС с 32 точки, на пет от зоната, даваща право на участие в квалификации за плейофите. Орландо Сити е втори в същата конференция с 51 точки.