ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Байерн разби у дома Виктория (Пилзен) с 5:0 за трета поредна победа в група C на Шампионската лига. Така баварците поставиха нов рекорд в Шампионската лига, след като записаха 31 поредни срещи без загуба в груповата фаза на надпреварата. В другия мач от групата по-късно играя Интер и Барселона на „Сан Сиро“ в Милано.

Лерой Сане (7) даде начало за головото шоу на баварците след асистенция на Джамал Мусиала, а Серж Гнабри (13) удвои аванса си, възползвайки се от асистенция на Леон Горетцка.

Садио Мане (21) бе в прегръдките на своите съотборници след попадението си за 3:0, а до края на първата част гол на Джамал Мусиала не бе признат заради засада, забелязана чак след преглеждане на ситуацията с ВАР.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

В началото на втората част Лерой Сане (50) отново се разписа, като този път подаването бе на Садио Мане. Влезлият като резерва Ерик-Максим Чупо-Мотинг (59) пък направи резултата 5:0 след пас на Горетцка.

До края на мача домакините намалиха сериозно оборотите, а чешкият първенец нямаше никакви сили да стигне дори до почетен гол.

След успеха си Байерн продължава да е лидер в групата с пълен актив от 9 точки и без допуснат гол. Виктория (Пилзен) е на дъното без спечелена точка.

Група C (класиране в групата)
19:45 часа Байерн – Виктория (Пилзен) 5:0
1:0 Лерой Сане (7), 2:0 Серж Гнабри (13), 3:0 Садио Мане (21), 4:0 Лерой Сане (50), 5:0 Ерик-Максим Чупо-Мотинг (59)

22:00 часа Интер – Барселона