Безумна ситуация съпътства среща между юношеските формации на Галатасарай и Фенербахче.
По време на дербито между двата тима играч на "канарчетата" направи ужасяващо нарушение. Той влезе с бутоните във вътрешната част на коляното на противник, за което беше санкциониран с... жълт картон.
Решението на главния съдия предизвика големи дискусии в интернет пространството, като всеобщото мнение е, че той се смилил над провинилия се футболист.