Торино победи Удинезе с 2:0 в мач от 35 кръг на Серия „А“. Така „биковете“ нямат загуба вече пети пореден мач, докато „зебрите“ са без успех от 20 дни.

Омар ел Кадури откри резултата в 15-ата минута с удар от границата на наказателното поле. В 56-ата минута Чиро Имобиле удвои след асистенция на Никола Максимович.

С този успех Торино събра 52 точки и е на пет точки от петия Интер, който заема последното място, даващо право не участие в Лига Европа през есента.

Лацио е плътно зад „биковете“ и изостава само по-голова разлика, след като записа успех с 2:0 над предпоследния Ливорно, който пък записа четвърта поредна загуба.

Стефано Маури откри резултата в 15-ата минута след центриране на Сенад Лулич. В 51-ата минута Антонио Кандрева удвои от дузпа, отсъдена за фаул на Леандро Ринаудо.