Втородивизионният английски Бирмингам обърна като гост белгийския гранд Брюж с 2:1 в среща от третия кръг на Група "H" в Лига Европа. Двубоят започна чудесно за домакините, които поведоха в резултата още в 3-ата минута, след като Дирар центрира отдясно, а Акпала засече за 1:0. Дейвид Мърфи изравни в 26-ата минута, ознаменувайки стотния си мач за Бирмингам с важно попадение – 1:1. В продължението на мача Ууд успя да донесе победата на Бирмингам.

В другия мач от групата Марибор и Брага завършиха 1:1. Агим Ибраими изведе словенците напред в 14-ата минута, но минута преди края на първата част Елдерсон изравни за миналогодишния финалист в турнира.

След този кръг лидер в Група “H” е Бирмингам с 6 точки, докато Брюж е на второ място със същия актив. Брага е на трета позиция с 4, а Марибор е на четвърто място с първата си спечелена точка този сезон.