Бившият нападател на ЦСКА Жорди Кайседо вкара гол при победата на Еквадор с 3:1 над Боливия в контролна среща, която се игра в Честър (щат Пенсилвания).

Кайседо, който в момента защитава цветовете на мексиканския Тигрес, се разписа от дузпа в 70-ата минута, за да покачи на 3:0. Той се появи в игра десетина минути по-рано на мястото на капитана Енер Валенсия.

Точно Валенсия откри за Еквадор в 18-ата минута, а в 25-ата Джон Йебоа покачи на 2:0. За Боливия почетният гол бе дело на Мигелито в 88-мата минута.

До началото на участието си на Копа Америка Еквадор ще изиграе още една контрола. Тя ще бъде срещу тима на Хондурас. Жорди Кайседо и съотборниците му са в Група „В“ на Копа Америка, където са още Мексико, Венецуела и Ямайка.