Бившият играч на Черноморец Марсио Нуньо се отличи с гол за Краснодар при равенството 2:2 като гост на Ростов в мач от 2 кръг на руската Премиер лига.

Марсио Нуньо и бившият играч на “Левски” Жоазиньо започнаха титуляри за тима на Славолюб Муслин. Марсио беше заменен в 80-ата минута от Шипицин, а бразилецът остана на терена през целия мач.

Марсио Нуньо откри резултата в 15-ата минута с далечен удар, при който топката влезе във вратата под напречната греда. Само две минути по-късно Тимофей Калачев изравни. Домакините взеха аванс в 49-ата минута с точно изпълнена дузпа на Артьом Дзюба. Две минути преди края Вандерсон изравни след центриране от корнер на Пизели.

С актив от една точка от два мача Краснодар заема 11-о място в класирането, докато Ростов е седми с 4 точки. Лидер е Спартак (Москва) с 6 точки.

На 22 юли (понеделник): ЦСКА (Москва) – Криля Советов

КЛАСИРАНЕ: 1.Спартак Москва 6 т., 2.Кубан (Краснодар) 4 т., 3.Рубин (Казан) 4 т., 4.Амкар 4 т., 5.Динамо (Москва) 4 т., 6.Локомотив (Москва) 4 т., 7.Ростов 3 т. и др.