Бившият футболист на ЦСКА Родриго Соуса се оказа героят на вечерта за своя тим Коринтианс в гостуването на Атлетико (Минейро) от последния кръг в шампионата на Бразилия.

Нападателят отбеляза първите два гола за успеха на своя тим с класическото 3:0. Той бе точен в 17-ата и 41-ата минута, а крайният резултат бе оформен от Росимар Амансио Бил в 89-ата минута. В Коринтианс играе двукратният носител на "Златната топка" Роналдо.

В друг мач от кръга изпадналият вече от елита Наутико завърши разочароващо сезона със загуба 0:1 от Авай у дома. Срещата не бе от особено значение и за двата тима, но в крайна сметка трите точки отидоха на сметката на гостите след точен изстрел на Елтиньо в 34-ата минута на двубоя./БЛИЦ