Бившият капитан на ЦСКА Божидар Чорбаджийски направи дебют за Диошдьор в официален мач при победата с 4:2 като гост на Мезьокьовешд-Жори. Двубоят беше от втория кръг на шампионата в Унгария.

27-годишният Чорбаджийски влезе на смяна в края и се отчете с асистенция за последния гол на тима си.

Диошдьор поведе в началото чрез Бенце Бардош, а в 35-ата минута Руди Ванцаш направи 0:2. Мезьокьовешд-Жори намали чрез Стефан Дражич в 48-ата минута.

Двадесет минути по-късно авансът на гостите отново стана два гола след попадение на Даниел Лукач за 1:3.

В 76-ата минута Дражич върна интригата с втория си гол в мача, но две минути след това Кевин Калай бе изгонен и така домакините останаха с човек по-малко на терена, където в 83-ата минута влезе Божидар Чорбаджийски, за да запише официалния си дебют за Диошдьор.

Юношата на ЦСКА дори се отчете с асистенция за последния гол на унгарския си тим, който бе отбелязан от Брайт Едомвони две минути преди края на редовното време.