Бившият младежки национал Томислав Костадинов реализира втория си гол в гръцката втора дивизия от началото на сезона. 22-годишното крило се разписа в 70-ата минута за новака Хания при домакинския успех над Калитея с 2:0 в двубой от 13-ия кръг на гръцката втора лига. Костадионов пристигна в Крит през октомври, а днес беше едва втората му среща като титуляр. Вторият гол за победа на Хания вкара Йоргос Бунтопулос в 72-ата минута. Така тимът от остров Крит остана на второ място в класирането, но се доближи на 4 точки от лидера Олимпиакос (Волос), който води с 32 точки. Гостите от Калитея пък са четвърти, а днес претърпяха първото си поражение в първенството.

Договорът на Костадинов с Ханя е до лятото на 2015 година. За последно той беше в Литекс. Юношата на ЦСКА започна кариерата си при „армейците“, а след това игра под наем за Бдин и Чавдар (Етрополе). През лятото той поддържаше форма с Любимец.