АПОЕЛ (Никозия) разби Олборг с 4:0 в реванш от плейофите на Шампионската лига и с общ резултат 5:1 елиминира съперника, за да влезе в групите на турнира. Последният от головете бе дело на бившия нападател на ЦСКА Килиън Шеридън

Кипърският шампион си реши мача още преди почивката с попадения на Винисиус (29) и Томас де Винсенти (43), който подаде за първото попадение, а за неговото асистира Марио Серджио.

След почивката гостите от Дания не успяха да отвърнат на удара и инкасираха нови два гола, дело този път на Естатиос Алонефтис (64) след нова асистенция на Марио Серджио и бившия нападател на ЦСКА Килиън Шеридън (75) след пас на Урко Пардо.

В крайна сметка АПОЕЛ (Никозия) се класира за групите на Шампионската лига.

АПОЕЛ (Никозия) – Олборг 4:0
(общ резултат 5:1, в първия мач 1:1)
1:0 Винисиус (29), 2:0 Томас де Винсенти (43), 3:0 Естатиос Алонефтис (64), 4:0 Килиън Шеридън (75)