Воденият от бившия наставник на "Левски" Славолюб Муслин тим на Краснодар измъкна точка при гостуването си на един от фаворитите за титлата ЦСКА (Москва) след 1:1 в мач от третия кръг в руското първенство. Бившият полузащитник на "Левски" Жоазиньо не бе в групата на Краснодар за мача, докато екс халфът на Черноморец (Бургас) Марсио Нуньо бе титуляр и игра 90 минути за тима на Муслин.

Резултатът бе открит в 20-ата минута от чешкия нападател на ЦСКА Томаш Нецид, който се разписа между трима бранители на гостите след асистенция на Сейду Думбия. Седем минути след почивката обаче Краснодар изравни с гол на Игор Пикушак, който получи топката от Александър Амисулашвили и направи безпомощен вратаря на домакините Игор Акинфеев.

След ремито ЦСКА е на шесто място с 4 точки, докато Краснодар е пети с 5 пункта. И двата тима са без загуба от началото на шампионата в Русия. Лидер във временното класиране е шампионът Зенит със 7 точки, пред Волга, Рубин и Кубан с по 6. /БЛИЦ

Терек – Том

КЛАСИРАНЕ: 1.РУБИН 7, 2.Зенит 6, 3.Волга 6, 4.Кубан 6, 5.Краснодар 5, 6.Ростов 4 и др.