Бившият централен защитник на Литекс Васил Божиков игра 81 минути за Касъмпаша, който завърши 1:1 у дома с Ризеспор в мач от шестия кръг на турската Суперлига.

Божиков се появи в игра в деветата минута на мястото на получилия контузия централен бранител Кенет Омеруо. Касъмпаша поведе в 36-ата минута след гол на Есекил Скарионе, а само две минути по-късно Осман Виера от гостите получи директен червен картон.

Корай Алтънай остави Ризеспор с двама играчи по-малко на терена след втори жълт картон в добавеното време на мача и улесни домакините, които обаче допуснаха изравняване. Това се случи в седмата минута на добавеното време, когато точен от дузпа за гостите беше Леонард Квеуке.

След равенството Касъмпаша и Ризеспор имат по 10 точки след 6 кръга, заемайки съответни шесто и пето място във временното класиране.