Бившият защитник на ЦСКА Джузепе Акуаро вкара гол за Карлсруе при равенството 2:2 с Гройтер Фюрт в мач от 10-ия кръг на Втора германска Бундеслига. За Гройтер Фюрт титуляр започна българинът Асен Караславов, който в 84-ата минута получи втори жълт и съответно червен картон и напусна игра. След равенството гостите от Гройтер Фюрт продължават да са лидери в класирането с 23 точки, но Айнтрахт Франкфурт и Санкт Паули вече са само на точка зад тях. Карслруе е на 14-а позиция с 8 точки.

Гостите поведоха с 1:0 след гол на Шмидтал в 19-ата минута, Кребс изравни в 69-ата. Караславов беше изгонен в 84-ата минута, а Акуаро изведе домакините от Карлсруе в резултата след попадение в 85-ата минута. Гостите стигнаха до равенството 2:2 с гол на Маврай в последната минута./БЛИЦ

Брауншвайг – Фортуна Дюселдорф

Класиране след 10 кръг: 1.Айнтрахт Франкфурт 23 точки, 2.Гройтер Фюрт 22, 3.Санкт Паули 22, 4.Фортуна Дюселдорф 21, 5.Айнтрахт Брауншвайг 18 и др.