Терек (Грозни) победи с класическото 3:0 Даугава (Латвия) в мач от международния турнир в чест на бившия президент на Чечня Ахмат-Хаджи Кадиров. В първата среща от надпреварата в Анталия руският им надви с 1:0 Ордабас (Казахстан).

Българският полузащитник Благой Георгиев беше титуляр срещу Даугава и остана на терена до 85-ата минута. Благо беше определен за най-добър играч в мача, въпреки че не отбеляза попадение. Георгиев беше в основата на всички опасни атаки за Терек. Още в 5-ата минута Павленко изведе чеченците напред в резултата, а четвърт час по-късно Власов удвои. Лебеденко в 68-ата оформи класическия резултат.

Последният мач на Терек в Група "А" е срещу Рапид (Букурещ) на 1 февруари. В Група "Б" са Полония, Пахтакор, Нефтчи и Металист.