Българският нападател Андрей Гълъбинов се разписа в дебюта си при победата на италианския втородивизионен Авелино над аматьорския Авецано с 4:0 в контролна среща. Гълъбинов откри резултата след половин час игра след асистенция на Давиде Дзапакоста. 24-годишният нападател Гълъбинов, който ще играе в Авелино като преотстъпен от Ливорно до края на сезона, беше заменен на почивката. Дебют за отбора направи и бившият защитник на "Левски" Йордан Милиев, който кара пробен период. Милиев започна като титуляр в центъра на защитната тройка на Авелино и остана на терена до средата на второто полувреме. Треньорът Масимо Растели се нуждае от още няколко дни, за да прецени дали да бъде предложен договор на българина. 25-годишният Милиев, който има 4 мача за националния отбор, в момента е свободен агент./БЛИЦ