Мартин Минчев влезе като резерва и вкара един от головете при победата на Спарта (Прага) с 3:1 като домакин на Пардубице от 25-ия кръг на чешкото първенство. Българинът се появи в игра в 82-ата минута и само три минути по-късно вкара втория гол във вратата на гостите.

Спарта поведе с гол на Крейчи в 60-ата минута, а в85-ата минута Лукас Хараслин центрира в наказателното поле на Пардубице и вратарят Маркович излезе, но не успя да играе с топката и тя стигна до Мартин Минчев, който удвои аванса на домакините. Самият Лукас Хараслин вкара третия гол за домакините в 90-ата минута след добавка при отразен удар на Мартин Минчев. Почетното попадение за гостуващия тим реализира Черни във втората минута на добавеното време.

След успеха си Спарта (Прага) е на трето място в класирането с 54 точки и изостава на шест от втория Славия (Прага) и на 9 от лидера Виктория (Пилзен).