Бившият бранител на Локомотив (Пловдив) и Царско село Ивайло Марков отбеляза гол за новия си клуб Апоел Хадера при домакинската загуба с 1:2 от Бней Сахнин в среща от летния турнир „Тото къп“ в Израел.

Марков реализира изравнителното попадение в 50-ата минута с глава след центриране от корнер. След още 13 минути той бе заменен от нападателя Шовал Гозлан. Това бе втори мач за бранителя и дебютен такъв за него като титуляр с екипа на тима от израелската Премиер лига.

На Апоел Хадера предстои гостуване на Апоел Ирони Кирят Шмона на 10 август и домакинство на срещу Апоел Ноф Хагалил на 14 август в същия турнир. Следва пауза от две седмици преди мача на клуба от Хадера у дома срещу шампиона Макаби Хайфа на старта на новия сезон.