Българският нападател Преслав Боруков блесна с гол за Залаегерсег, който обаче загуби тежко от Пакс с 2:5 в мач от седмия кръг на унгарския елит. Бившата звезда на Етър се появи в игра в 69-ата минута, а в четвъртата минута от добавеното време на срещата бе точен от дузпа, оформяйки крайния резултат.

Гостите от Пакс поведоха с два гола през първата част, когато първо Мартин Адам (15) се разписа, а след това в 38-ата минута  Никола Серафимов си вкара автогол. В началото на втората част Залаегерсег върна един гол чрез Йосип Шполарич (51), но гостите вкараха два бързи гола, дело на Акос Киник (54) и Балаш Балог (58). Шест минути преди края Балинт Шабо (84) се разписа за 1:5, а Боруков бе точен от бялата точка в 94-ата минута.