Българският футболист Юлиан Ненов изигра силен мач и се отчете с две асистенции при победата на шампиона на Малта Хамрун Спартанс с 2:1 срещу гостуващия Гзира Юнайтед. Мачът беше от десетия кръг на малтийското първенство.

29-годишният Ненов беше в основата на попаденията на Едер малко след почивката и на Люк Монтебело осем минути преди края, с които домакините поведоха с 2:0. Гостите вкараха почетен гол в петата минута на добавеното време.

След успеха Хамрун има 23 точки и заема второто място, като се доближи на 3 точки от лидера Флориана.

Припомняме, че преди дни Юли Ненов и съотборниците му спечелиха Суперкупата на Малта. Maлтийският отбор елиминира Левски в квалификациите за Лигата на конференциите миналата година.