Астън Вила завърши при 1:1 като гост на Лестър в първи полуфинал от Карабао къп и двата тима ще решат всичко в реванша на 28 януари в Бирмингам, като един от двата тима ще срещне победителя от манчестърското дерби между Юнайтед и Сити (1:3 в първата среща) в спора за трофея.

Французинът Фредерик Жилбер даде аванс на Вила в 28-ата минута, но Келечи Ихеаначо изравни в 74-ата минута. Малко преди това за бившия тим на Стилиян Петров и Александтър Тонев на терена се появи българинът Индиана Василев.

БЛИЦ припомня, че Индиана е син на бившия играч на Сливен Денчо Василев и внук на легендата на „войводите” Иван Василев. Той е роден на 16 февруари 2001 година в САЩ - Савана, щата Джорджия, и има мачове за юношеските национални отбори на Щатите до 17 и до 18 години.