Българският халф Дилян Колев и съотборниците му в Челик бойкотираха награждаването след финала за Купата на Черна гора, който загубиха с 0:1 от Будучност. Колев започна титуляр, а в добавеното време беше заменен от Лука Бакоч.

Двубоят беше белязан от сбивания по трибуните и мелета на терена. Играчите на Челик нападнаха съдията Никола Дабанович в 71-ата минута заради дузпа в полза на Будучност. След осемминутното прекъсване на двубоя реферът промени решението си.

Защитникът Митар Петкович вкара единственото попадение в мача в първата минута на десетминутното допълнително време. Стефан Мугоша от Будучност пропусна две възможности за гол много преди това. В 13-ата минута той не успя да вкара дузпа, а след това се провали сам срещу вратаря Зоран Банович. Александър Дублевич от Челик беше изгонен в 67-ата минута.