Българският халф Антони Иванов и неговият Университатия Крайова бяха на крачка от спечелване на титлата в румънското първенство, но пропуснаха невероятен шанс в директна битка срещу Клуж.

Домакините изоставаха само на точка от прекия си съперник и се нуждаеха от победа. Всичко започна добре за тях, след като поведоха в 10-ата минута чрез Нистор. Клуж обаче направи голям обрат, спечели с 3:1 и ликува за трети пореден път като шампион на Румъния.

Третият гол падна след спорна дузпа, защото фаулираният футболист беше в засада.

Антони Иванов влезе като резерва в 75-ата минута. Той замина за Румъния от Септември през 2018 година, когато се присъедини към Газ Метан. Този сезон бе част от Университатия, за който изигра 26 мача и отбеляза 1 гол.