Българският нападател Антонио Вутов откри головата си сметка в Унгария. Бившият футболист на Ботев (Пловдив) вкара едно от попаденията при драматичната победа на Мезьокьовешд-Жори над Пакш с 4:3.

Вутов се разиса в 52-ата минута за 3:1. Той се бе появил на терена секунди по-рано, заменяйки игралия в родния елит за Славия Сердер Сердеров. Юношата на Левски се оказа на точното място след рикошет в наказателното поле и изпревари вратаря на Пакш, за да прати топката в мрежата.

Четвъртата победа за сезона помогна на Мезьокьовешд-Жори да събере 14 точки и да се измъкне от опасната зона, изкачвайки се на деветата позиция. Убедителен лидер е шампионът Ференцварош с 32 точки, а на второ място е МОЛ Фехервар с 25.