Борислав Станков влезе като резерва и направи асистенция при равенството на Ейбар 2:2 у дома срещу Леванте в мач от третия кръг във втора дивизия на Испания. Българският нападател асистира за попадението на Антонио Пуертас във втората минута на допълнителното време на срещата.

Станков, който има четири изиграни двубоя за младежкия национален отбор на България, игра съобразително пред вратата на гостите, след като удар на Перу Ноласкоаин срещна гредата.

Роденият през 2002 година в Уеска българин влезе в игра в 86-ата минута на мястото на Кристиан Гутиерес и помогна за изравняването на резултата.

Преди това Леванте на два пъти повеждаше в резултата чрез Рохер Бруге и Иван Ромеро съответно в четвъртата и 79-ата минута на срещата. Две минути след подновяване на играта Антонио Пуертас направи резултата 1:1.

Ейбар се намира на пето място в класирането в Сегунда дивисион с актив от пет спечелени точки.