Българският нападател Милчо Ангелов се отличи с атрактивен гол при победата на Арджеш (Питещ) с 4:0 като гост на Александрия в мач от седмия кръг на румънската Лига 2.

Бившият футболист на ЦСКА, Славия и Етър вкара за 2:0 в 38-ата минута, когато със задна ножица засече центриране отдясно. Това е четвъртото му попадение от началото на сезона.

Точни за победата на тима от Питещ бяха още Григорие Турда, Флорианд Хайнца и Янис Първу (дузпа).

След втората си поредна победа Арджеш заема осмо място в класирането с актив от 10 точки. Александрия пък е на 18-а позиция с четири точки.

Георги Пашов беше несменяем титуляр за Глория (Бузъу) при загубата с 1:2 като гост на Шелимбър. Антонио Георгиев се появи като смяна за Глория в 60-ата минута на мястото на Динко Треботич, когато резултатът беше вече оформен.

След първата си загуба от началото на сезона Глория (Бузъу) заема четвърто място в класирането с 14 точки, колкото имат вторият Корвинул Хунедоара и третият Унирея (Слобозия). Лидерът Шелимбър има 19 точки.