Българският национал Йоан Стоянов се превърна в герой за Секция Нес Циона при гостуването на 23-кратния шампион на Израел Макаби (Тел Авив). Мачът от 11-ия кръг на местното първенство завърши 1:1.

Домакините поведоха в 21-ата минута чрез Еял Голаса. Седем минути по-късно Секция Нес Циона остана с човек по-малко след директен червен картон на Усман Мохамед. Въпреки това гостите изравниха. В 42-ата минута точен беше Йоан Стоянов. Попадението на 21-годишния ни национал се оказа достатъчно на тима му да измъкне точката.

До края на мача Секция Нес Циона дори остана с девет човека на терена, след като и Анж-Фреди Плумен получи червен картон.

Йоан Стоянов и съотборниците му имат 9 точки и са предпоследни. Макаби (Тел Авив) е втори с 23, само на една зад Макаби (Хайфа).