Бока Хуниорс пропиля два гола преднина и завърши 2:2 с Ланус в мач от 7 кръг на аржентинското първенстно. Ремито остави най-популярния клуб в страната на второ място в класирането, на точка зад лидера Естудиантес, който победи Архентинос Хуниорс с 2:1.

Пабло Муче и Хуан Роман Рикелме вкара за Бока Хуниорс в последните минути на първото полувреме, но Мариано Павоне върна едно попадение още преди почивката. Ланус стигна до точката с гол на Паоло Голц в 54-ата минута. Бока завърши двубоя с 10 души след червения картон на Клементе Родригес в 64-ата минута.

Преди мача в аржентинските медии се появиха информации, че се е провела престрелка в близост до стадиона на Бока Хуниорс “Ла Бомбонера”. Свидетелите твърдят, че са били направени 15-20 изстрела, но няма данни за пострадали.