Бока Хуниорс записа първа загуба за сезона, след като падна с 0:3 у дома от Алдосиви пред празни трибуни в мач от 13-ия кръг на аржентинската Примера дивисион. Двубоят се игра без публика, защото на 13 май запалянковци на Бока Хуниорс напръскаха със спрей в лицата футболисти на Ривър Плейт по време на мач от турнира Копа Либертадорес. Футболната федерация на Южна Америка извади Бока от турнира заради провинението на публиката.

Матиас Леки (8) даде аванс за гостите, а италианецът Дани Освалдо пропусна да изравни от дузпа след половин час игра на "Ла Бомбонера". Роджър Мартинес (57) и резервата Анхел Вилдосо (89) се разписаха през втората част, а домакините останаха с 10 души на терена заради червен картон на Пабло Перес в 59-ата минута.

След загубата си Буенос Айрес отстъпи лидерската си позиция на Сан Лоренсо, който също събра 28 точки след победата си като домакин над Сармиенто с 3:0.