Бока Хуниорс стигна до равенство 2:2 при гостуването на Атлетико Рафаела в среща от 13-ия кръг на аржентинското първенство. Бока се върна на върха в класирането с равни точки и по-добра голова разлика от втория Нюелс Олд Бойс. Бланди се разписа в шестата минута на добавеното време и донесе равенството за Бока. През седмицата Бока има важен мач за Копа Либертадорес и треньорът даде почивка на някои от титулярите, като на тяхно място пусна в игра юноши, сред които и героят в мача Николас Бланди. Пабло Муче откри резултата за Бока през първото полувреме, а Фабрисио Фонтанини изравни за домакините. В четвъртата минута на добавеното време Атлетико поведе с гол от дузпа на Дарио Гандин, но драмата не свърши и Бока успя да се пребори за точката след попадението на Бланди в заключителните секунди на мача. В класирането Бока и Нюелс Олд Бойс делят първото място с по 25 точки, следват Тигре 24, Арсенал 22, Ол Бойс 21 и други./БЛИЦ