Бока Хуниорс записа домакинска загуба с 2:3 от шампиона Нюелс Олд Бойс в мач от втория кръг на аржентинското първенство. На полувремето Бока водеше с 2:1, но допусна обрат през втората част. Домакините поведоха с гол на Николас Бианди в 5-ата минута, Каско изравни в 16-ата. Даниел Алберто Диаз вкара нов гол за Бока Хуниорс в 31-ата минута. Парагвайският нападател на Нюелс Виктор Акино с две попадения обърна резултата в началото на второто полувреме. Роденият на 26 ноември 1985 година голмайстор се разписа за 2:2 в 46-ата минута, а след това и в 51-ата. В класирането след два кръга единствено любимият отбор на папа Франциск – Сан Лоренцо, е с пълен актив от шест точки. Бока е с победа и загуба, а Нюелс Олд Бойс има само един успех в един двубой./БЛИЦ