Болоня сложи край на победната серия на Интер. "Нерадзурите" успяха да стигнат до само 1:1 и то на свяо стадион в Милано. Гостите откриха чрез Матиа Дестро, а Иван Перишич изравни.

Още в 14-ата минута Болоня излезе напред в резултата чрез Матиа Дестро, който простреля стража на Интер. Симоне Верди навърза цялата защита на "нерадзурите" и изведе Дестро сам в наказателното поле, а той с хубав удар между краката на Самир Ханданович реализира.

В 37-ата минута Интер стигна до изравняванеАнтонио Кандрева по страхотен начин намери Перишич в наказателното поле и той без да се забавя прати топката в далечния ъгъл на вратаря - резултатът вече беше 1:1.

През цялата втора част повече попадения не паднаха и двата тима трябваше да се примирят само с по точка от битката си на "Джузепе Меаца".