Бордо и Лил не успяха да се победят и завършиха 1:1 в среща от седмия кръг на френската Лига 1. Отборите си размениха по едно попадение в двете полувремена като домакините първи откриха резултата чрез Шейх Диабате в 8-ата минута от дузпа, но звездата на „кучетата” Еден Азар възстанови равенството в 57-ата минута след асистенция на Джо Коул. В 81-ата минута обаче Бордо получи нова дузпа в своя полза и отново Диабате изпълни наказателния удар, но този път той пропусна и лиши отбора си от трите точки.

Това равенство бе второ поред за Лил, който е без загуба вече пети пореден двубой. Шампионът запазва 4-ата си позиция в класирането с 12 точки в актива си. За Бордо пък това е 3-ти двубой без успех и отборът заема 11-ото място със 7 точки. /БЛИЦ