Сент Етиен и Бордо направиха равен 2:2 в мач от 16-ия кръг на френската Лига 1. Гостите започнаха по-добре и първи откриха резултата с попадение на Фахид Бен Калфалах в 31-ата минута, който се възползва от подаване на Антони Модест. Сент Етиен стигна до обрат в резултата в рамките на две минути в средата на второто полувреме. В 67-ата минута Албин Ебондо възстанови равенството за 1:1, а в 69-ата Карлос Боканегра с глава изведе домакините напред. Бордо все пак стигна до равенството и в 89-ата минута Фернандо с глава направи 2:2.

След това равенство Бордо вече шести пореден мач няма загуба и заема 8-а позиция с 24 точки. Сент Етиен затъва все по-сериозно, като това е десети двубой на "зелените" без успех и вече са на 11-о място с 22 точки./БЛИЦ