Борещият се оцеляването си във френския елит Тулуза завърши 0:0 при визитата си на Сент Етиен в среща от 36-ия кръг на Лига 1.

Още в 5-ата минута на срещата гостите пропуснаха чудесна възможности да поведат в резултата, след като Бен Йедер не успя да се разпише от дузпа. Вратарят на домакините Руфие улови удара на нападателя.

До края на полувремето, а и след почивката гостите от Тулуза продължиха да бъдат по-активни, но така и не успяха да стигнат до победен гол, въпреки че от 77-ата минута бяха с човек повече на терена, след като Лоик Перин от домакините получи директен картон.

След равенството Сент Етиен остава четвърти с 58 точки, а Тулуза е предпоследен с 34 точки и на 3 от спасителната 17-а позиция, заемана от Аячо Газелек, който е мач по-малко на сметката си.