Фенове на Манчестър Юнайтед и Ливърпул се биха на „Олд Трафорд“ по време на осминафиналния реванш от Лига Европа (1:1). Мелето стана на „Ийст Стенд“ в края на мача.

Повод за сбиването стана поведението на няколко привърженици на гостите, които бяха седнали в сектор с фенове на „червените дяволи“. Запалянковците на Ливърпул опънаха знаме на любимия си клуб, което предизвика одобрителните възгласи на останалата част от гостуващата агитка.

Мелето беше разтървано, а след него са били арестувани пет човека. Трябва да се отбележи, че феновете на Ливърпул възпламениха факла след изравнителния гол на Филипе Коутиньо в края на първото полувреме. Привържениците на „червените“ запалиха факли и при победата с 2:0 в първия мач.