Българинът Божидар Краев вкара третия си гол от началото на сезона в австралийската Ей Лига. Той беше точен при домакинската загуба на новозеландския Уелингтън Финикс с 2:3 след обрат от Уестърн Юнайтед.

Тимът от Уелингтън взе аванс от два гола в първия един час от срещата. Полякът Оскар Завада откри резултата в 22-ата минута. В 39-ата Костас Барбарусес пропусна дузпа. Попадението на Краев падна в 59-ата Краев минута.

Пет минути по-късно Джейкъб Трат върна едно попадение за гостите от Мелбърн, а шест минути преди края на редовното време Александър Прийович изравни. В петата минута на добавеното време 39-годишният Алесандро Диаманти донесе победата на Уестърн Юнайтед.

След шест изиграни мача Уелингтън Финикс заема седмо място в класирането с актив от 6 точки. Уестърн Юнайтед е на предпоследната 11-а позиция с четири пункта.