Верона победи Варезе с 3:0 като гост в мач от 6-ия кръг на Серия “Б” на Италия. Домакините започнаха надъхано, но бяха попарени бързо-бързо от по-класните си съперници. В 36-ата минута Ланер подаде на Кача, а той надбяга лошо подредената защита на Варезе и прати топката в мрежата зад Бресан – 0:1. Малко след почивката отново Кача от 40 метра препарира вратаря на Варезе за 0:2. Четвърт час преди края голмайсторът оформи своя хеттрик. Валери Божинов влезе като резерва в 80-ата минута на мястото на героя в мача. Българинът започна доста активно, като не пестеше сили и изработи един жълт картон на защитник от Варезе. В 84-ата минута Валери пропусна отлична възможност за гол. Верона е на 3-о място във временното класиране с 3 победи и 3 ремита и актив от 12 точки. Вторият Ливорно е с 13, а Сасуоло е лидер с 16 точки.