Националът Валери Божинов игра две минути за Парма при успеха с 1:0 срещу Палермо. Победното попадение бе дело на Дзакардо в 17-ата минута.

Съперникът на Левски в груповата фаза на Лига Европа Лацио направи 1:1 като гост на Катания. Мартинес откри за домакините, но Хулио Круз изравни в 57-ата.

Милан победи с 1:0 Болоня, като записа първа победа на своя стадион "Сан Сиро" през този сезон. Кларънс Зеедорф бе точен в 75-ата минута след самостоятелен пробив.

Интер обърна Каляри след два гола на Диего Милито в 51-ата и 55-ата минути. По-рано резултатът бе открит от Жеда, който бе точен от дузпа.

Серия "А" - 4 кръг
МИЛАН – БОЛОНЯ 1:0
1:0 Зеедорф (75)
БАРИ – АТАЛАНТА 4:1
1:0 Ривас (7), 2:0 Барето (9), 3:0 Алварес (39), 4:0 Донати (61), 4:1 Белини (84)
КАЛЯРИ – ИНТЕР 1:2
1:0 Жеда (16-д), 1:2 Милито (51, 55)
КАТАНИЯ – ЛАЦИО 1:1
1:0 Мартинес (12), Круз (57)
КИЕВО – ДЖЕНОА 3:1
1:0 Марколини (5-д), 2:0 Богдани (7), 2:1 Флокари (65-д), 3:1 Пелисиер (77)
ПАРМА – ПАЛЕРМО 1:0
1:0 Дзакардо (17)
САМПДОРИЯ – СИЕНА 4:1
1:0 Паломбо (23), 2:0 Maнини (31), 3:0 Падалино (48), 3:1 Фини (68), 4:1 Падалино (85)
От 21:45 часа: