Българският нападател Валери Божинов игра цял мач и вкара един от головете за Партизан при равенството 2:2 в гостуването срещу Ягодина в среща от 17-ия кръг на сръбската Суперлига. Другият българин Иван Бандаловски също започна като титуляр и не бе сменен. Двамата с Божинов бяха глобени през седмицата заради селфита на скамейката при загубата от Металац (0:1) в миналия кръг.

Николич (10) откри резултата в полза на домакините, а в 39-ата минута Партизан остана в намален състав, след като Гръбич бе изгонен с директен червен картон. С човек повече на терена Ягодина удвои аванса си чрез Попович (44).

След почивката Валери Божинов (75) вкара гол с глава след центриране от фаул, а Стефан Бабович (85) донесе точката на „гробарите”, оформяйки крайното 2:2. Попадението на българина е осмо за него в сръбската Суперлига.

Със спечелената точка Партизан има вече 26 и заема пета позиция. Ягодина е 15-и с 12 точки. Лидер е Цървена звезда с 47 точки, следван от Борац Чачак с 31.